ویدئو : Assassin’s Creed : Identity Hands On

پس از انتشار نسخه های مختلفی از بازی Assassin’s Creed ، لازم بود که فکری اساسی در مورد پلتفرم موبایل نیز ، انجام گیرد و حاصل این تفکر دسته جمعی! چیزی نیست جز Assassin’s Creed : Identity ، این بازی چند ماه پیش برای iOS سافت لانچ شده و احتمالا در ۲۰۱۵ نسخه نهایی آن منتشر می شود ، در ادامه ، ویدیو هندز آن این بازی را مشاهده می کنید .

بازی از لحاظ گرافیک فوق العاده است ولی هنوز جای کار دارد ، باگ ها متاسفانه زیادند ، بازی هنوز کامل Optimize نشده و گاها در ۵اس با مشکل داغ کردن گوشی مواجه میشدم ، کنترل ها جای پیشرفت دارند و بازی ، داستان خاصی را دنبال نمی کند ، البته بدترین مشکل (البته واسه ما ایرونیا!) دانلود کردن دیتای بازی با حجم حدود ۴۰۰ مگابایت است که حتما باید با خود بازی انجام شود! (متاسفانه سرعت سرور ها پایینه و برای من بیشتر از ۶ ساعت طول کشید) و همچنین ، در تمامی لحظات باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.
البته از نکات منفی که بگذریم ، محیط با این که کوچک است ، ولی فوق العاده ساخته شده و همینطور گیم پلی ، شمارا مدت ها سرگرم خواهد کرد ، البته نباید فراموش کرد که بازی هنوز در مرحله سافت لانچ است و کامل نیست .
امیدواریم که بازی کامل تر شده و حداقل داستان کوچکی را روایت کند ، با این حال ، باید در انتظار بازی فوق العاده ای باشیم.

9 دیدگاه در مورد “ویدئو : Assassin’s Creed : Identity Hands On”

  1. این بازى هایى که به اتصال دائمى اینترنت نیاز دارن مثل mc5 و fifa15 براى یه ساعت بازى حدودا چه قدر دیتا مصرف مى کنند ؟؟ براى اجرا چه سرعتى نیاز دارن ؟؟ ۳g ایرانسل جوابگو هست ؟؟ ممنون

    1. اینترنت فقط واسه سینک هست و برای دانلود نیست ، فکر نمیکنم بیشتر از ۱۰ مگابایت ببره هر ساعت ، البته مصرف خود گوشی رو هم حساب کنید وقتی با دیتای موبایل میرین چون خود سیستم عامل و اپ های دیگه هم اینترنت رو استفاده می کنن

  2. ببخشید ولی این بازی هنوز سفت لانچش هم برای اندروید نیومده.
    چجوری روی اس پنچ اجرا کردین که داغ هم میکنه؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *